To jest tylko podstrona, zapraszamy na: www.elmecol.pollub.pl
 

Aktualnościmarzec 2013

NOBÓR NOWYCH CZŁONKÓW!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów, pragnących pogłębić swoją wiedzę w zakresie ekspozycji pól elektromagnetycznych na organizmy żywe, kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń elektrycznych oraz pomiarów natężenia dźwięku (hałasu) na spotkania naszego koła ELMECOL! W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt meilowy lub bezpośredni z opiekunem lub prezesem naszego koła.

28 luty 2013

III SYMPOZJUM NAUKOWE ELEKTRYKÓW I INFORMATYKÓW

Już po raz trzeci mieliśmy zaszczyt orgaznizować sympozjum naukowe na naszej Politechnice Lubelskiej. Zostały zaprezentowane różnorodne referaty studentów kół naukowych oraz wykłady zaproszonych gości. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach oraz na stronie internetowej www.sneii.pollub.pl

Konferencja w mediach
Koło Naukowe Elektroekologów "Elmecol"
Telewizja ITVL  
Kurier Lubelski
   
       

15-16 październik 2012

VIII Forum Inżynierii Ekologicznej

W październiku nasze koło brało czynny udział w konferencji naukowej, która odbyła się w Kazimierzu Dolnym. Reprezentował nas student Grzegorz Masłowski, który wygłosił prezentację pt. "WYBRANE ZAGADNIENIA ANALIZY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO MIASTA LUBLIN I UZDROWISKA NAŁĘCZÓW", opartej na wcześniejszych pomiarach i analizie przez członków koła ELMECOL.

18 wrzesień 2012

IX Festiwal Nauki w Lublinie

Jak co roku nasze koło uczestniczy w Festiwalu Nauki w Lublinie. To już IX raz każdy z nas może uczestniczyć w tym wydarzeniu. W ramach IX Festiwalu Nauki został zorganizowany Piknik Naukowy na Placu Litewskim, różnego rodzaju prezentacje i pokazy naukowe. Uczniowie różnych szkół mogli zwiedzać laboratoria na Politechnice Lubelskiej, w tym również nasze. Szczegóły festiwalu na stronie http://www.festiwal.lublin.pl
       

9-12 wrzesień 2012

XXII Sympozjum Środowiskowe PTZEW tym roku XXII Sympozjum Środowiskowe PTZE odbyło się w Sandomierzu. Zostały na niej przedstawione prezentacje pracowników oraz studentów naszej uczelni. Nasze koło reprezentowała Angelika Błażejewska, z artykułem pt. "Ocena przewodzonych zagrożeń elektromagnetycznych spawarki inwertorowej.", którego współautorami są członkowie naszego koła: Angelika Błażejewska, Katarzyna Przytuła, Grzegorz Masłowski, Konrad Zygmunt, Rafał Włosek, Andrzej Mazur, Kamil Wrótniak.